Nasza strona korzysta z plików Cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej, lub kliknij tu jeśli akceptujesz pliki cookies:ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
SUPER VIP
RODZAJ OBIEKTU
NOWO DODANE
AKTUALNA POGODA
KINO WŁADEK.pl
KWATERY NA MAPIE
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym nowym Vortalem MapaKwater.pl
Znajdą tam Państwo większość obiektów noclegowych z takich miejscowości jak: Władysławowo, Chłapowo, Jastrzębia Góra, Karwia, Ostrowo, Chałupy, Swarzarzewo, Jastarnia, Jurata, Hel oraz trójmiasto...

NOWE POMYSŁY
Jeśli w portalu wladek.pl™ zauważysz gdzieś błąd - poinformuj nas o tym! Zależy nam, aby strona działała szybko i bezbłędnie. Jeśli masz jakiś pomysł na usprawnienie portalu lub nowy dział - czekamy na sygnał od Ciebie! Portal wladek.pl™ jest stworzony dla Wczasowiczów i dziękujemy za każdą informację płynącą z ich strony... To dzięki takim informacjom możemy wciąż się rozwijać...
administracja@wladek.pl
REKLAMA
Reklama w internecie na www.wladek.pl
...pokaż znajomym co znalazłeś!
Wladek.pl > Fotokronika gminy Władysławowo (Chałupy, Chłapowo, Rozewie, Jastrzębia Góra, Ostrowo, Karwia)

Znaleziono 1008 fotorelacji.   POCZĄTEK | << poprzednia | Strona 3.5 z 127 | następna >> | KONIEC

(pokaż na jednej stronie ostatnie 100 fotorelacji)

Sortuj: miasto , rodzaj , data
Gdy na plaży mróz i szadź
Gdy na plaży mróz i szadź


Miasto: Władysławowo
Lokalizacja: plaża
Data: 2015-02- 06
Rodzaj fotorelacji: przyroda
Autor: Kasia Foigt
Liczba wyświetleń fotorelacji: 1233
       Gdy nad morzem mróz a powietrze wilgotne lub gęsta mgła można zaobserwować ciekawe zjawisko - szadź.

Gdy pewnego mroźnego poranka byłam na spacerze na plaży, moją uwagę przykuły piękne morskie ozdobienia malowane mrozem. W tej fotorelacji możecie zobaczyć jak szadź ozdobiła wyrzucone na brzeg sk... [czytaj całość]

Władysławowo : Gdy na plaży mróz i szadź (2) Władysławowo : Gdy na plaży mróz i szadź (3) Władysławowo : Gdy na plaży mróz i szadź (4) Władysławowo : Gdy na plaży mróz i szadź (5) Władysławowo : Gdy na plaży mróz i szadź (6) Władysławowo : Gdy na plaży mróz i szadź (7) Władysławowo : Gdy na plaży mróz i szadź (8) Władysławowo : Gdy na plaży mróz i szadź (9) Władysławowo : Gdy na plaży mróz i szadź (10) Władysławowo : Gdy na plaży mróz i szadź (11)

[zobacz więcej zdjęć tej fotorelacji]

Wędkarstwo morskie: Feniks, Arthus, Denega, Rebok
Wędkarstwo morskie: Feniks, Arthus, Denega, Rebok

Miasto: Władysławowo
Lokalizacja: Port rybacki
Data: 2015-01-19
Rodzaj fotorelacji: wędkarstwo
Autor: Kasia Foigt
Liczba wyświetleń fotorelacji: 1448
       Kolejne jednostki morskie, które cumują we Władysławowskim porcie rybackim i przystosowane są na wyprawę z wędkarzami na połowy dorsza na pełnym morzu.

Zdjęcia przedstawiają rufę, dziób, podgląd ile jest przestrzeni na pokładzie dla wędkarzy. Każde stanowisko wędkarskie posiada praktyczny uchwyt... [czytaj całość]

Władysławowo : Wędkarstwo morskie: Feniks, Arthus, Denega, Rebok (2) Władysławowo : Wędkarstwo morskie: Feniks, Arthus, Denega, Rebok (3) Władysławowo : Wędkarstwo morskie: Feniks, Arthus, Denega, Rebok (4) Władysławowo : Wędkarstwo morskie: Feniks, Arthus, Denega, Rebok (5) Władysławowo : Wędkarstwo morskie: Feniks, Arthus, Denega, Rebok (6) Władysławowo : Wędkarstwo morskie: Feniks, Arthus, Denega, Rebok (7) Władysławowo : Wędkarstwo morskie: Feniks, Arthus, Denega, Rebok (8) Władysławowo : Wędkarstwo morskie: Feniks, Arthus, Denega, Rebok (9) Władysławowo : Wędkarstwo morskie: Feniks, Arthus, Denega, Rebok (10) Władysławowo : Wędkarstwo morskie: Feniks, Arthus, Denega, Rebok (11)

[zobacz więcej zdjęć tej fotorelacji]

Wspólne Morsowanie morsów z całej Nordy
Wspólne Morsowanie morsów z całej Nordy


Miasto: Władysławowo
Lokalizacja: plaża za portem
Data: 2015-01-18
Rodzaj fotorelacji: wydarzenia
Autor: Kasia Foigt
Liczba wyświetleń fotorelacji: 1941
       18 stycznia 2015 roku we Władysławowie na plaży wejście Chałupy 2 odbyła się wspólna kąpiel nordowych morsów z powiatu puckiego. Uczestniczyły Morsy z Pucka, Władysławowa, Helu, Jastarni i z Elbląga.

Było to pierwsze tak duże spotkanie morsów z tego terenu. Po rozgrzewce wszystkie morsy, a było i... [czytaj całość]

Władysławowo: Wspólne Morsowanie morsów z całej Nordy (2) Władysławowo: Wspólne Morsowanie morsów z całej Nordy (3) Władysławowo: Wspólne Morsowanie morsów z całej Nordy (4) Władysławowo: Wspólne Morsowanie morsów z całej Nordy (5) Władysławowo: Wspólne Morsowanie morsów z całej Nordy (6) Władysławowo: Wspólne Morsowanie morsów z całej Nordy (7) Władysławowo: Wspólne Morsowanie morsów z całej Nordy (8) Władysławowo: Wspólne Morsowanie morsów z całej Nordy (9) Władysławowo: Wspólne Morsowanie morsów z całej Nordy (10) Władysławowo: Wspólne Morsowanie morsów z całej Nordy (11)

[zobacz więcej zdjęć tej fotorelacji]

Plaża i kanał Karwinka
Plaża i kanał Karwinka

Miasto: Karwia
Lokalizacja: Plaża z padającym do morza kanałem
Data: 2015-01-18
Rodzaj fotorelacji: plaża
Autor: Bogusław Krzyżanowski
Liczba wyświetleń fotorelacji: 1517
       Wybrałem się dziś (niedziela) do już od 01.01.2015 wioski Karwia. Pogoda śliczna, słońce temperatura około 4 stopni w plusie.Na plaży jak na porę roku dużo spacerowiczów połykających jod.Zobaczyłem nie tylko spacerujących byli też spragnieni jazdy motoryzacyjnej kładami, co widać na zdjęciu.Plaża ta... [czytaj całość]

Karwia: Plaża i kanał Karwinka (2) Karwia: Plaża i kanał Karwinka (3) Karwia: Plaża i kanał Karwinka (4) Karwia: Plaża i kanał Karwinka (5) Karwia: Plaża i kanał Karwinka (6) Karwia: Plaża i kanał Karwinka (7) Karwia: Plaża i kanał Karwinka (8) Karwia: Plaża i kanał Karwinka (9) Karwia: Plaża i kanał Karwinka (10) Karwia: Plaża i kanał Karwinka (11)

[zobacz więcej zdjęć tej fotorelacji]

FENIKS - wyprawa na dorsze
FENIKS - wyprawa na dorsze

Miasto: Władysławowo
Lokalizacja: Kuter Feniks - wyprawy na dorsze
Data: 2015-01-17
Rodzaj fotorelacji: wędkarstwo
Autor: Kasia Foigt
Liczba wyświetleń fotorelacji: 1849
       Tym razem ekipa z WladekTV wypłynęła w rejs wędkarski z portu we Władysławowie kutrem FENIKS.

Gdy o 7 rano wypłynęliśmy z portu padał deszcz, około południa zaczęło się przejaśniać i na tyle wypogodziło, że słoneczko nam towarzyszyło aż do wieczora.

Wędkarzom którzy zabrali się w rejs na dorsz... [czytaj całość]

Władysławowo : FENIKS - wyprawa na dorsze (2) Władysławowo : FENIKS - wyprawa na dorsze (3) Władysławowo : FENIKS - wyprawa na dorsze (4) Władysławowo : FENIKS - wyprawa na dorsze (5) Władysławowo : FENIKS - wyprawa na dorsze (6) Władysławowo : FENIKS - wyprawa na dorsze (7) Władysławowo : FENIKS - wyprawa na dorsze (8) Władysławowo : FENIKS - wyprawa na dorsze (9) Władysławowo : FENIKS - wyprawa na dorsze (10) Władysławowo : FENIKS - wyprawa na dorsze (11)

[zobacz więcej zdjęć tej fotorelacji]

FENIKS - rejs z pięknymi widokami
FENIKS - rejs z pięknymi widokami

Miasto: Władysławowo
Lokalizacja: Kuter Feniks - wyprawy na dorsze
Data: 2015-01-17
Rodzaj fotorelacji: wędkarstwo
Autor: Kasia Foigt
Liczba wyświetleń fotorelacji: 1819
       Płynąc jednostką wędkarską Feniks, oprócz wędkowania można upajać się pięknymi morskimi widokami. Dookoła widać tylko morską głębinę, czasem przepłynie inna jednostka z wędkarzami lub większy statek czy prom.

Podczas całodniowego rejsu pogoda była zmienna. Gdy po porannym deszczu, niebo zaczęło s... [czytaj całość]

Władysławowo : FENIKS - rejs z pięknymi widokami (2) Władysławowo : FENIKS - rejs z pięknymi widokami (3) Władysławowo : FENIKS - rejs z pięknymi widokami (4) Władysławowo : FENIKS - rejs z pięknymi widokami (5) Władysławowo : FENIKS - rejs z pięknymi widokami (6) Władysławowo : FENIKS - rejs z pięknymi widokami (7) Władysławowo : FENIKS - rejs z pięknymi widokami (8) Władysławowo : FENIKS - rejs z pięknymi widokami (9) Władysławowo : FENIKS - rejs z pięknymi widokami (10) Władysławowo : FENIKS - rejs z pięknymi widokami (11)

[zobacz więcej zdjęć tej fotorelacji]

Chwila słońca w Jastrzębiej Górze
Chwila słońca w Jastrzębiej Górze

Miasto: Jastrzębia Góra
Lokalizacja: plaża
Data: 2015-01-15
Rodzaj fotorelacji: plaża
Autor: Natalia Radtke
Liczba wyświetleń fotorelacji: 1635
       Po kilku dniach ponurej pogody zawitało do nas trochę słońca. Wybrałam się więc na spacer do Jastrzębiej Góry.

Pogoda przyciągnęła tego dnia nie tylko mnie. Ścieżką widokową nad brzegiem morza spacerowało sporo ludzi. Znalazło się też kilku miłośników nordic-walking.

Morze nie było jednak jes... [czytaj całość]

Jastrzębia Góra: Chwila słońca w Jastrzębiej Górze (2) Jastrzębia Góra: Chwila słońca w Jastrzębiej Górze (3) Jastrzębia Góra: Chwila słońca w Jastrzębiej Górze (4) Jastrzębia Góra: Chwila słońca w Jastrzębiej Górze (5) Jastrzębia Góra: Chwila słońca w Jastrzębiej Górze (6) Jastrzębia Góra: Chwila słońca w Jastrzębiej Górze (7) Jastrzębia Góra: Chwila słońca w Jastrzębiej Górze (8) Jastrzębia Góra: Chwila słońca w Jastrzębiej Górze (9) Jastrzębia Góra: Chwila słońca w Jastrzębiej Górze (10) Jastrzębia Góra: Chwila słońca w Jastrzębiej Górze (11)

[zobacz więcej zdjęć tej fotorelacji]

Potęga żywiołu: Orkan Feliks w Ostrowie
Potęga żywiołu: Orkan Feliks w Ostrowie

Miasto: Ostrowo
Lokalizacja: plaża
Data: 2015-01-13
Rodzaj fotorelacji: morze
Autor: Natalia Radtke
Liczba wyświetleń fotorelacji: 1847
       Tym razem wybrałam się na plażę do Ostrowa, żeby pokazać jak Orkan rozszalał się w tym rejonie. Samo wejście na plażę było ciężkie, bo wiatr był w stanie przesunąć człowieka, ale w końcu się udało.

Rzeczka, która w tym miejscu wpływa do morza była zupełnie inna niż zwykle. Ujście całkowicie rozmy... [czytaj całość]

Ostrowo: Potęga żywiołu: Orkan Feliks w Ostrowie (2) Ostrowo: Potęga żywiołu: Orkan Feliks w Ostrowie (3) Ostrowo: Potęga żywiołu: Orkan Feliks w Ostrowie (4) Ostrowo: Potęga żywiołu: Orkan Feliks w Ostrowie (5) Ostrowo: Potęga żywiołu: Orkan Feliks w Ostrowie (6) Ostrowo: Potęga żywiołu: Orkan Feliks w Ostrowie (7) Ostrowo: Potęga żywiołu: Orkan Feliks w Ostrowie (8) Ostrowo: Potęga żywiołu: Orkan Feliks w Ostrowie (9) Ostrowo: Potęga żywiołu: Orkan Feliks w Ostrowie (10) Ostrowo: Potęga żywiołu: Orkan Feliks w Ostrowie (11)

[zobacz więcej zdjęć tej fotorelacji]


Znaleziono 1008 fotorelacji.   POCZĄTEK | << poprzednia | Strona 3.5 z 127 | następna >> | KONIEC
zobacz więcej....

POLECAMY WYDARZENIE
POLECAMY

MINI CZAT


Zakaz wpisywania treści reklamowych. Informacje o wolnych pokojach - wyłącznie jako odpowiedź na konkretne zapytanie wczasowicza. Adresy IP z których były wysyłane reklamy będą banowane na stałe.

POKOJE TEMATYCZNE CZATU
ARCHIWUM CZATU
ZOBACZ FORUM
FOTOKRONIKA
Zamek w Krokowej
2013-01-09

Zamek w Krokowej

lokalizacja: atrakcje

Krokowa to miejscowość leżąca na terenie powiatu puckiego. Jeśli ktoś podczas wakacji nastawiony jest na zwiedzanie okolic, to tego miejsca nie można pominąć. Główne atrakcje Krokowej to zespół pałacowo-parkowy, neogotycki kościół oraz muzeum regionalne....

Inne miejscowości - Puck - Zimową porą

Plaża - Początek lata

Aleja Gwiaz Sportu - Promenada - Spacery

Stare fotografie - Jesień

Plaża - Początek lata

Inne miejscowości - Rewa - Plaża w zimie
CZY WIESZ, ŻE...
Wirtualne spacery 360 stopni to innowacja w prezentacji obiektów noclegowych. Dzięki Wirtualnym spacerom każdy może przespacerować się po wybranym przez siebie obiekcie, wejść do wybranego przez siebie pokoju itp...
SONDA
Czy oglądałeś już dział z kamerami (obraz na żywo z Władysławowa)

TAK
NIETRANSLATOR
Przetłumacz stronę wladek.pl™ na kilkadziesiąt języków:

STATYSTYKA
Ilość wczasowiczów on-line:
94

Licznik pokazuje ile osób ogląda stronę wladek.pl™ teraz.