Nasza strona korzysta z plików Cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej, lub kliknij tu jeśli akceptujesz pliki cookies:ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
Wędkarstwo Morskie
Władek TEAM

REKLAMA
 
FOTOKRONIKA
NASZE POMYSŁY


Ponad 500 obiektów noclegowych naniesionych na mapę Google!


CZY WIESZ, ŻE...
Od 2009 roku, każdy Kwaterodawca otrzymał swój kod, za pomocą którego może samodzielnie edytować swoją stronę www. Do tego czasu wszystkie opisy i zdjęcia na wladek.pl™ były autoryzowane przez pracowników i redaktorów tego serwisu turystycznego. Nie należy jednak się obawiać matactwa ze strony Kwaterodawców. Władysławowo to duża miejscowość turystyczna i Kwaterodawcy nie mogą sobie pozwolić na to by wczasowicz po przyjeździe na kwaterę, był niezadowolony. Konkurencja między Kwaterodawcami wymusza ciągle polepszanie standardów pokoi jak i samej kwatery...
SONDA
Jak często oglądasz fotorelacje?

Codziennie
Raz w tygodniu
Nie interesuje mnie toTRANSLATOR
Przetłumacz stronę wladek.pl™ na kilkadziesiąt języków:

STATYSTYKA
Ilość osób on-line:
313

Licznik pokazuje ile osób ogląda stronę wladek.pl™ teraz.
KINO WŁADEK.pl
DODAJ KWATERĘ
Reklama w internecie na www.wladek.pl
...pokaż znajomym co znalazłeś!Słowo na wstęp

wędkarstwo morskie - nasza plaża

     Nasz klub tworzą pasjonaci wędkarstwa morskiego. Jeździmy na zawody i sami je organizujemy. Spotykając się na plaży czy kutrze, zawsze świetnie się bawimy i miło spędzamy czas. Jeśli również lubisz wędkować w Naszym Polskim Morzu Bałtyckim - zostań naszym klubowiczem! Dołącz do grupy ludzi o podobnych zainteresowaniach i spędzaj wśród przyjaciół miło czas...

wędkarstwo morskie - nasza plaża

     Najczęściej spotykamy się na plaży - to tam możemy pogadać i zrelaksować się po trudach dnia codziennego. Nocne połowy dorszy czy fląder wprost z plaży mają w sobie coś magicznego. Nie zawsze jednak nasze wędki służą do łowienia ryb :) W 2016 roku zorganizowaliœmy pierwsze otwarte, oficjalne zawody surfcastingowe w rzutach na odległoœć, które na dobre zadomowiły się w kalendarzach morskiej braci i otwierajš nijako sezon zawodów morskich nad morzem...

wędkarstwo morskie - nasza plaża

     W naszym klubie mamy rewelacyjnych zawodników, lubujących się w surfcastingu, połowach z łodzi dryfujących czy spinningu morskim. Częste spotkania na plaży czy kutrze, powiązane z przedmiotowymi dyskusjami, owocują ogólnym polepszeniem zdolności wędkarskich wszystkich naszych zawodników.

wędkarstwo morskie - nasza plaża

     Nasz klub stara się podchodzić indywidualnie do każdego z zawodników. Mamy prężnie działające forum (dostęp tylko dla zawodników), gdzie omawiamy każdy nawet najmniejszy detal funkcjonowania klubu. Dzięki temu każdy z klubowiczów ma realny wpływ na funkcjonowanie klubu a co za tym idzie czuje się tu komfortowo.

wędkarstwo morskie - nasza plaża

     Sportowy Klub Wędkarstwa Morskiego Władek TEAM jest prywatnym klubem, niezależnym od PZW i innych instytucji. Działa na podobnej zasadzie, co stowarzyszenia gdzie władze klubu są wybierane przez klubowiczów na Walnym zebraniu. Dzięki przejrzystości wszystkich elementów struktury klubu oraz Rankingu Władek TEAM (czyli promocji najlepszych zawodników), każdy zawodnik z góry wie, czego się może spodziewać i co może otrzymać od klubu.

wędkarstwo morskie - nasza plaża

     Klub powstał by jednoczyć ludzi o podobnych zainteresowaniach. Naszym głównym celem jest integrowanie wędkarzy oraz motywowanie do rozwoju technik wędkarskich i potencjału wszystkich klubowiczów. W tym celu organizujemy, jako Władek TEAM szereg zawodów w ciągu roku, dzięki którym klubowicze mogą zmierzyć się z różnymi dyscyplinami wędkarstwa morskiego i przekonać się, w czym radzą sobie najlepiej a nad czym jeszcze muszą popracować...

wędkarstwo morskie - nasza plaża

     Każdy z nas oczywiście ma swoją ulubioną formę wędkarstwa i w niej czuje się najlepiej. Dlatego z czasem planujemy stworzenie trzech sekcji wędkarstwa morskiego na wladek.pl W pierwszym roku działalnoœci klubu postawiliœmy główny nacisk na utworzenie mocnej sekcji surfcastingowej. Cel udało nam się zrealizować bardzo szybko, co równie prędko zaowocowało pierwszymi pucharami dla klubu. Na koniec roku 2016 mogliœmy pochwalić się wieloma pucharami w tym pierwszym miejscem drużynowym w Mistrzostwach Polski oraz Klubowej Ligi Surfcastingu. Nasz zawodnik zdobył 2 miejsce w Surfcastingowych Mistrzostwach Polski a w KLS zdobyliœmy 1 miejsce.

wędkarstwo morskie - nasza plaża

     Jesteśmy otwarci na wszystkich wędkarzy (choć o dodaniu nowego zawodnika decyduje zarzšd w głosowaniu niejawnym) i nikt u nas nie będzie czuł się osamotniony. Część organizowanych przez nas zawodów wędkarskich jest otwarta. Oznacza to, że każdy może w nich brać udział i każdy może zdobyć trofeum. Identyczna sytuacja jest na plaży czy na kutrze. Nasi zawodnicy chętnie pomagają nowicjuszom udzielając rad i zdradzając swoje techniki wędkarskie. Mamy też swojš kadrę Juniorów, która potrafi utrzeć nosa nawet starym wyjadaczom, co miało miejsce na International Grauvell Cup w 2016 roku.

wędkarstwo morskie - nasza plaża

     Jeśli chcesz poczytać o początkach naszego klubu lub zaznajomić się z tym, czemu właśnie Władysławowo naszym zdaniem powinno być takim łącznikiem morskich wędkarzy, zapraszamy na dwie mini strony, które o tym mówią: Początki klubu wladek.pl TEAM oraz Dlaczego Władysławowo?

wędkarstwo morskie - nasza plaża

     Zastanawiasz się czy to klub dla ciebie? Proponujemy wpierw zaznajomienie się z działem Dołącz do nas. Kolejnym krokiem może być zobaczenie na mapie, skąd właściwie są nasi zawodnicy. Możesz też zaznajomić się z naszym Rankingem oraz kalendarzem imprez wędkarskich. Oczywiście przed przystąpieniem w nasze szeregi warto przeczytać Statut :)

wędkarstwo morskie - nasza plaża

     Tak jak widzisz wszystko u nas jest podane w przyjaznej i przejrzystej formie. Zależy nam, aby nie było wśród klubowiczów żadnych nieporozumień a Twoje przyłączenie się do nas było przemyślane i rozważne.

Zarząd Sportowego Klubu Wędkarstwa Morskiego
wladek.pl TEAM

Nauka Jazdy- szkolenia, OSK MARCIN Władysławowo
77970 wejść