Nasza strona korzysta z plików Cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej, lub kliknij tu jeśli akceptujesz pliki cookies:ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
Wędkarstwo Morskie
Władek TEAM

REKLAMA
 
FOTOKRONIKA
NASZE POMYSŁY


Ponad 500 obiektów noclegowych naniesionych na mapę Google!


CZY WIESZ, ŻE...
Portal wladek.pl jako jedyny w Polsce zbudował swój prywatny system kamer wyłącznie na potrzeby turystyczne. Oczywiście znamy przykłady innych kurortów w których również władze pomyślały o tej formie promocji... Jednakże nas wyróżnia zdecydowanie ilość zamontowanych kamer, ich lokalizacje oraz fakt, iż jest to wyłącznie inicjatywa miłośników Władysławowa a nie władz! Portal wladek.pl tworzą ludzie z pasją, którzy kochają Władysławowo i chcą aby corocznie odwiedzało je coraz więcej wczasowiczów...
SONDA
W ile osób jedziecie na wczasy?

2
3
4
5
6 i więcejTRANSLATOR
Przetłumacz stronę wladek.pl™ na kilkadziesiąt języków:

STATYSTYKA
Ilość osób on-line:
273

Licznik pokazuje ile osób ogląda stronę wladek.pl™ teraz.
KINO WŁADEK.pl
DODAJ KWATERĘ
Reklama w internecie na www.wladek.pl
...pokaż znajomym co znalazłeś!Nasze osiągnięcia


     Klub cieszy się najbardziej z osiągnięć sportowych swych klubowiczów. Zgodnie ze statutem oraz naszym wewnętrznym rankingiem wladek.pl - staramy się motywować klubowiczów do doskonalenia technik wędkarskich oraz swoich wiadomości. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie nasz klub Władek TEAM będzie uzyskiwał wysokie wyniki w zawodach wędkarskich w Polsce i zagranicą.

     Nasz portal oraz telewizja wladekTV już od kilku lat, przyczynia się do wspierania i rozwoju wędkarstwa morskiego w Polsce. Nie możemy oczekiwać, że każda instytucja, firma, stowarzyszenie czy klub którym w czymś pomogliśmy, w jakiś oficjalny sposób podziękuję nam za włożony trud. Niemniej jednak bardzo cieszy nas fakt, iż otrzymaliśmy kilka tego typu podziękowań. Z góry dziękujemy za każde dobre słowo i obiecujemy dalszą wzmożoną pracę.

wędkarstwo morskie - nasza plaża

     Poniższy order otrzymaliśmy z rąk prezesa Sportowego Klubu Wędkarstwa Morskiego Pomuchel Lębork pana Adama Grabczyk a miało to miejsce podczas gali z okazji 15 jubileuszu działalności klubu.

wędkarstwo morskie - nasza plaża

     Warto też dodać, iż Sportowy Klub Wędkarstwa Morskiego Pomuchel Lębork jest najstarszym klubem zrzeszającym wędkarzy tej dziedziny sportowej. Serdecznie gratulujemy minionych 15 lat i życzymy wielu sukcesów w kolejnych latach.


Dział w trakcie aktualizacji